Logo NamIT

Pozycjonowanie stron w Polsce i UK

Sukces strony internetowej nie opiera się tylko i wyłącznie na ładnym interfejsie graficznym oraz częstych i wartościowych aktualizacjach treści. Ważnym elementem jest jej widoczność w Internecie. Jak potwierdzają niejedne badania, większość ludzi korzysta tylko i wyłącznie wyszukiwarki Google i na podstawie pierwszej strony wyników wybiera tą - na którą wejdzie.

Algorytm Google jest bardzo skomplikowany i dojście na sam szczyt wyników nie jest proste. Dlatego na rynku powstała specjalna branża (tzw. SEO - Search Enginie Optimalization), która zajmuje się wyłącznie tym - co zrobić, aby znaleźć się na górze wyników w wyszukiwarce, czyli w skrócie pozycjonowaniem.

 

NamIT oferuje pomoc w pozycjonowaniu stron w Polsce i Wielkiej Brytanii (Google.co.uk)

Oferowana usługa polega na przekazaniu informacji użytkownikowi w jaki sposób bezpiecznie może pozycjonować swoją stronę. Dzięki czemu możesz sprawdzić czy jesteś w stanie samemu dojść na szczyt wyszukiwarki Google i na czym to polega. W związku z czym zaoszczędzisz również sporo pieniędzy, gdyż dobre i bezpieczne pozycjonowanie w firmach oferujących tego typu usługi nie jest tanie. Jeżeli nie będziesz w stanie samemu pozycjonować wtedy będziesz mógł skorzystać z usług wybranej firmy, ale będziesz znał już podstawy i ciężko będzie Cię oszukać.

Proces ten jest długotrwały i może potrwać nawet do roku (czasami jednak do pierwszej dziesiątki można dotrzeć nawet w ciągu miesiąca w zależności od konkurencji), ale dzięki temu praktycznie nie ma ryzyka, że strona zostanie ukarana przez Google i nie będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Oferowana usługa składa się z kilku etapów:

  • Wytypowanie słów do pozycjonowania.
  • Analiza i optymalizacja strony internetowej pod kątem wybranych słów.
  • Przekazanie informacji w jaki sposób pozycjonować oraz analizować wyniki.


Dzięki tej usłudze i jednorazowej opłacie za powyższe informacje (mniej więcej równej kosztowi miesięcznego pozycjonowania) możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy i samemu mieć kontrolę nad pozycją swojej strony. Spróbuj i przekonaj się sam.

Jak wiadomo w Internecie jest sporo informacji na różne zagadnienia, nie inaczej jest z pozycjonowaniem. Pamiętaj jednak nie wszystkie są prawdziwe i możesz zaszkodzić sam sobie. Poza tym strona wymaga optymalizacji pod wybrane słowa, a nikt nie powie Ci co dokładnie dodać, zmienić czy usunąć, aby uzyskać oczekiwany efekt.