IT Consulting

1

Nadzór nad projektami informatycznymi

Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemów informatycznych w firmie ? A może Masz problem w terminowym wdrożeniu wielu projektów ? NamIT oferuje ci wsparcie, a w szczególności:

  • kompleksową pomoc podczas przygotowania oraz implementacji projektów informatycznych,
  • nadzór nad zespołem reailizującym zadania projektowe,
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji,

Oferta kierowana jest do małych firm wdrażających mniejsze projekty krótkoterminowe jak również do korporacji, gdzie skala złożoności jest dużo większa.

2

Doradztwo w tematach informatycznych

W firmie pojawił się problem, a Ty nie wiesz jak go rozwiązać ? W większości przypadków można skorzystać dostępnych na rynku technologii informatycznych. Skontaktuj się i opowiedz o wszystkim. NamIT postara się znaleźć optymalne rozwiązanie.

NamIT pomoże też w procesie tworzenia wymagań podczas przygotowywania ofert przetargowych. Po ich otrzymaniu uzyskasz wsparcie w wyborze optymalnej, spośród otrzymanych ofert.

Uzyskasz również pomoc w optymalizacji procesów biznesowych. Przeprowadzona zostanie pełna analiza obecnego rozwiązania, a następnie zaproponowane zostaną ulepszenia uwzględniające dostępne możliwości techniczne i zasoby finansowe.

3

Tworzenie praktycznej dokumentacji

Potrzebujesz przygotować szczegółową dokumentację dla obecnego lub nowego rozwiązania ? Skorzystaj z poniższych usług:

  • tworzenie diagramów połączeń urządzeń sieciowych w sieci firmowej,
  • przygotowywanie instrukcji obsługi dla systemów informatycznych i aplikacji,
  • rozrysowywanie schematów przepływu informacji pomiędzy systemami.

Posiadanie kompletnej i aktualnej dokumentacji jest pomocne w wielu aspektach pracy, np. gdy zmienia się personel IT - wtedy szybko można przekazać odpowiednią wiedzę, jak również podczas wewnętrznych lub zewnętrznych audytów informatycznych.

Sprawdź również:

Wsparcie IT dla firm Audyty informatyczne