IT Consulting

Nadzór nad projektami informatycznymi

Pomoc w rozwiązaniu problemów informatycznych w firmie. Nadzór nad wdrożeniem wielu projektów. 

  • kompleksową pomoc podczas przygotowania oraz implementacji projektów informatycznych,
  • nadzór nad zespołem reailizującym zadania projektowe,
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji,

Oferta kierowana jest do małych firm wdrażających mniejsze projekty krótkoterminowe jak również do korporacji, gdzie skala złożoności jest dużo większa.

Doradztwo w tematach informatycznych

W firmie pojawił się problem i nie wiadomo jak go rozwiązać ? W większości przypadków można skorzystać dostępnych na rynku technologii informatycznych. Skontaktuj się i opowiedz o wszystkim. NamIT postara się znaleźć optymalne rozwiązanie.

NamIT pomoże też w procesie tworzenia wymagań podczas przygotowywania ofert przetargowych. Po ich otrzymaniu uzyskasz wsparcie w wyborze optymalnej, spośród otrzymanych ofert.

Uzyskasz również pomoc w optymalizacji procesów biznesowych. Przeprowadzona zostanie pełna analiza obecnego rozwiązania, a następnie zaproponowane zostaną ulepszenia uwzględniające dostępne możliwości techniczne i zasoby finansowe.

Tworzenie praktycznej dokumentacji

Potrzeba szczegółowej dokumentacjacji dla obecnego lub nowego rozwiązania ? Skorzystaj z poniższych usług:

  • tworzenie diagramów połączeń urządzeń sieciowych w sieci firmowej,
  • przygotowywanie instrukcji obsługi dla systemów informatycznych i aplikacji,
  • rozrysowywanie schematów przepływu informacji pomiędzy systemami.

Posiadanie kompletnej i aktualnej dokumentacji jest pomocne w wielu aspektach pracy, np. gdy zmienia się personel IT - wtedy szybko można przekazać odpowiednią wiedzę. Dokumentacja przyda się również podczas wewnętrznych lub zewnętrznych audytów informatycznych.

Optymalizacja pracy w firmie

Dzięki nowym technologiom informatycznym można zwiększyć wydajność pracy w firmie, jak również poprawić bezpieczeństwo. Skontaktuj i się umów na rozmowę. Przeprowadzona zostanie analiza obecnych metod pracy oraz sprawdzone zostaną potrzeby pracodawcy jak i pracowników.

W ramach usługi przedstawiona zostanie propozycja wdrożenia nowych systemów lub  aplikacji. Sprawdzona zostanie wydajność sprzętu informatycznego oraz sieci lokalnej i Internetu.