Zasady korzystania z treści, Polityka prywatności i plik Cookies

Polityka prywatności

§.1 Postanowienia ogólne.

 1. Administratorem danych jest NamIT Usługi Informatyczne z siedzibą w 46-100 Namysłów, ul. Baczyńskiego 25, NIP: 7521383697, REGON: 161518309. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.
 2. Administrator dba o bezpieczeństwo danych i szanuje prawo do prywatności. W tym celu używany jest m.in. bezpieczny protokół szyfrowania komunikacji (SSL).

§.2 Dane osobowe.

 1. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora wyłącznie w poniższych celach:
  - statystycznych (monitorowanie ruchu użytkowników na stronie).
 2. Każda osoba, której dane dotyczą (jeżeli firma NamIT jest ich administratorem) ma prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 3. Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie NamIT jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
 4. Usunięcie danych osobowych może nastąpić na skutek cofnięcia zgody bądź wniesienia prawnie dopuszczalnego sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych.
 5. Dane osobowe przetwarzają osoby wyłącznie upoważnione NamIT albo przetwarzający, z którymi ściśle współpracujemy.

Zasady korzystania z treści

 1. Treści użyte na stronie oraz związane z nią prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej należą do: NamIT Usługi Informatyczne Jakub Popecki zwanym dalej: właściciel strony.
 2. Zabrania się kopiowana jakichkolwiek treści (między innymi artykułów, zdjęć, opisów usług, szablonu graficznego) ze strony namit.pl i używania ich w innych źródłach przekazu (np. na stronach internetowych) zarówno w postaci oryginalnej jak i zmodyfikowanej. Można to uczynić jedynie po otrzymaniu pisemnej zgody właściciela strony.